Akce pro žáky
Aktuální a proběhlé akce pro žáky uměleckých škol
Publikace zdarma ke stažení
Projekt
O projektu
Archiv
Publikace
konference I
konference II
realizační tým
Partneři
Vzdělávání
Psí srdce
Inkluze a výzkum
Galerie
O nás
Kontakty
CZ
En
Připravujeme
No items found.
uspořádané akce
Dílny hudební improvizace XIV
18.2.2020
ZUŠ K. Slavického, Kadaň
Lektor: Robert Mimra
8.1.2
Dílny hudební improvizace XIII
11.2.2020
Mezinárodní konzervatoř Praha
Lektor: Robert Mimra
8.1.2
Hudební dílny V
4.2.2020
Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Lektor: Robert Mimra
8.1.1
Modul skladby
17.1.2020
ZUŠ Velvary
Lektorka: Jana Vörösová
8.1.1
Workshop pro žáky se sociálním znevýhodněním
15.1.2020
Nízkoprahové centrum Ponton, z. s., Plzeň
Lektorky: Štěpánka Lišková, Mirka Nowak a Tereza Stupková
4.3.5
Setkání pražských a mimopražských žáků
8.12.2019
Praha
Lektoři: Radka Dimitrovová, Pavel Humhal, Robert Mimra
2.2.5
Seminář pro žáky konzervatoří VII
22.10.2019
Konzervatoř Teplice
Lektorka: Lucie Valentová
5.1.4
Hudební dílny IV
1.10.2019
Skautský institut, Praha 1
Dílny probíhaly OPAKOVANĚ od října 2019 do února 2020, Lektor: Jaroslav Raušer
8.1.1
Letní výtvarné dílny IV
8.8.2019
ZČU Plzeň
8. - 10. srpna 2019, Lektoři: Martina Komzáková a Pavel Sochor
4.6.2
Letní výtvarné dílny III
5.8.2019
ZČU Plzeň
5. - 7. srpna 2019, Lektoři: Martina Komzáková a Jan Svoboda
4.6.2
Soustředění hudební improvizace
30.6.2019
ZUŠ Jihlava
30.6. - 4.7. 2019, Lektoři: Marcela Slaná a Robert Mimra
8.1.2
Spolupráce učitelů a umělců
26.6.2019
Alta, Praha 7
účastníci: žáci ZŠ
3.1
Soustředění romského pěveckého sboru Čhavorenge V
17.6.2019
ZUŠ Nové Město na Moravě
Lektorka: Ida Kelarová
4.3.1
Pilotní hodiny dramatického strukturování VIII
22.5.2019
ZŠ Staňkov
Lektorka: Barbora Sklenářová
8.1.3
Pilotní hodiny dramatického strukturování VII
22.5.2019
ZŠ Staňkov
Lektorka: Barbora Sklenářová
8.1.3
Pilotní hodiny dramatického strukturování VI
15.5.2019
ZŠ Staňkov
Lektorka: Barbora Sklenářová
8.1.3
Pilotní hodiny dramatického strukturování V
15.5.2019
ZŠ Staňkov
Lektorka: Barbora Sklenářová
8.1.3
Seminář pro žáky konzervatoří VI
24.4.2019
Pražská konzervatoř
Lektoři: Jiří Stárek, Lucie Valentová
5.1.4
Pilotní hodiny dramatického strukturování IV
8.4.2019
ZŠ Staňkov
Lektorka: Barbora Sklenářová
8.1.3
Pilotní hodiny dramatického strukturování III
8.4.2019
ZŠ Staňkov
Lektorka: Barbora Sklenářová
8.1.3
Soustředění romského pěveckého sboru Čhavorenge IV
3.4.2019
Praha
3.-7. dubna 2019, Lektorka: Ida Kelarová
4.3.1
Seminář pro žáky konzervatoří V
2.4.2019
Konzervatoř J. Deyla, Praha
Lektorka: Lucie Valentová
5.1.4
Pilotní hodiny dramatického strukturování II
1.4.2019
ZŠ Staňkov
Lektorka: Barbora Sklenářová
8.1.3
Pilotní hodiny dramatického strukturování I
1.4.2019
ZŠ Staňkov
Lektorka: Barbora Sklenářová
8.1.3
Seminář pro žáky konzervatoří IV
27.3.2019
Konzervatoř Teplice
Lektor: Jiří Stárek
5.1.4
Seminář pro žáky konzervatoří III
25.3.2019
Konzervatoř J. Deyla, Praha
Lektor: Jiří Stárek
5.1.4
Seminář pro žáky konzervatoří II
20.3.2019
Konzervatoř Pardubice
Lektorka: Lucie Valentová
5.1.4
Seminář pro žáky konzervatoří I
13.3.2019
Konzervatoř Pardubice
Lektor: Jiří Stárek
5.1.4
Soustředění romského pěveckého sboru Čhavorenge III
11.3.2019
Praha
11.-17. března 2019, Lektorka: Ida Kelarová
4.3.1
Soustředění romského pěveckého sboru Čhavorenge II
13.2.2019
Zderaz
13.-17. února 2019, Lektorka: Ida Kelarová
4.3.1
Hudební dílny III
4.2.2019
ZŠ Korunovační, Praha 7
Dílny probíhaly OPAKOVANĚ od února do června 2019, Lektor: Jaroslav Raušer
8.1.1
Kurzy současného tance V
18.1.2019
Duncan Centre, Praha
Lektorka: Veronika Šimková
8.1.4
Kurzy současného tance IV
14.12.2018
Duncan Centre, Praha
Lektorka: Veronika Šimková
8.1.4
Kurzy současného tance III
16.11.2018
Duncan Centre, Praha
Lektorka: Veronika Šimková
8.1.4
Videozáznamy pilotních vzdělávacích aktivit ve spolupráci se žáky se SVP
10.11.2018
Hotel Avanti, Brno
Lektor: Vladimír Beran
4.5.8
Videozáznamy pilotních vzdělávacích aktivit ve spolupráci se žáky se SVP
9.11.2018
Hotel Avanti, Brno
Lektor: Vladimír Beran
4.5.8
Soustředění školních souborů ZŠ 28. října v Příbrami
4.11.2018
Hotel Racek, Černá v Podšumaví
Soustředění probíhalo od 4. do 9. listopadu 2018
2.2.1
Kurzy současného tance II
19.10.2018
Duncan Centre, Praha
Lektorka: Veronika Šimková
8.1.4
Soustředění žáků ZUŠ Taussigova a Školského komplexu
26.9.2018
ZUŠ Taussigova Praha, divadlo Labyrint Brno
Seminář proběhl od 26. do 30. září 2018
2.2.1
Kurzy současného tance I
21.9.2018
Duncan Centre, Praha
Lektorka: Veronika Šimková
8.1.4
Hudební dílny II
3.9.2018
ZŠ Korunovační, Praha 7
Dílny probíhaly OPAKOVANĚ od září 2018 do ledna 2019, Lektor: Jaroslav Raušer
8.1.1
Letní výtvarné dílny II
30.7.2018
ZČU Plzeň
30. 7. - 1. 8. 2018, Lektoři: Martina Komzáková, Jan Svoboda
4.6.2
Letní výtvarné dílny I
23.7.2018
ZČU Plzeň
23. - 25. 7. 2018, Lektoři: Martina Komzáková, Pavel Sochor
4.6.2
Modul pro žáky se SVP v rámci hudebních kurzů Ameropa
14.7.2018
Brandýs nad Labem a Praha
Modul probíhal od 14. 7. 2018 do 29. 7. 2018
4.6.1
Dílny hudební improvizace XII
25.6.2018
ZUŠ Kaprálové, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Videozáznamy pilotních vzdělávacích aktivit ve spolupráci se žáky se SVP
25.6.2018
ZUŠ V. Kaprálové, Brno
Lektor: Vladimír Beran
4.5.8
Dílny hudební improvizace XI
16.6.2018
ZUŠ A.Doležala, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Dílny hudební improvizace X
25.5.2018
ZUŠ Kaprálové, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Soustředění romského pěveckého sboru Čhavorenge I
14.5.2018
Penzion Lípa, Krásná Lípa
14.-19. května 2018, lektorka: Ida Kelarová
4.3.1
Dílny hudební improvizace IX
12.5.2018
ZUŠ A.Doležala, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Dílny hudební improvizace VIII
27.4.2018
ZUŠ Kaprálové, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Dílny hudební improvizace VII
13.4.2018
ZUŠ Kaprálové, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Dílny hudební improvizace VI
24.3.2018
ZUŠ A.Doležala, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Dílny hudební improvizace V
9.3.2018
ZUŠ Kaprálové, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Videozáznamy pilotních vzdělávacích aktivit ve spolupráci se žáky se SVP
1.3.2018
Sál Martinů, AMU, Praha 1
Lektor: Vladimír Beran
4.5.8
Dílny hudební improvizace IV
23.2.2018
ZUŠ Kaprálové, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Dílny hudební improvizace III
17.2.2018
ZUŠ A.Doležala, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Hudební dílny I
8.2.2018
ZŠ Korunovační, Praha 7
Dílny probíhaly OPAKOVANĚ od února do června 2018, Lektor: Jaroslav Raušer
8.1.1
Dílny hudební improvizace II
8.12.2017
ZUŠ A.Doležala, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Soustředění školních souborů Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy
16.11.2017
Paseky nad Jizerou
Soustředění probíhalo od 16. do 19. listopadu 2017
2.2.1
Dílny hudební improvizace I
10.11.2017
ZUŠ A.Doležala, Brno
Lektorka: Marcela Slaná
8.1.2
Výtvarné dílny pro žáky 28. října Příbram
5.11.2017
Hotel Racek, Černá v Pošumaví
Dílny probíhaly v týdnu od 5. do 10. listopadu 2017
8.1.5